MULTIPOCKET ATSPERES

NEATKARĪGĀS ATSPERES

Neatkarīgo atsperu sistēmu blokos “strādā” tikai tās atsperes, uz kurām tiek izdarīts spiediens. "Brīvās" atsperes paliek miera stāvoklī un kalpo kā atbalsts cilvēka ķermeņa vieglākajām daļām. Neatkarīgo atsperu sistēma ļauj atbalstīt visskomfortablāko ķermeņa pozu miega laikā un veicina pilnīgu muskuļu un skeleta sistēmas atslābināšanos.

Matrači ua neatkarīgo atsperu bāzes izceļas ar

• Ergonomiskumu;

• precīzu punktveida atbalstu un elastību;

• precīzu ķermeņa kontūru adaptāciju;

• ortopēdisku efektu:

• lielisku ventilāciju;

• augstas mitruma apmaiņas īpašības:

• beztrokšņaina darbība;

• pilnīga neatkarība starp blakus guļošajiem.MULTIPOCKET ATSPERES

Neatkarīgo maza diametra atsperu bloka sistēma. Katra atspere ir ievietota augstas izturības «kabatiņā». Šīs «kabatiņas» tiek sašūtas un salīmētas tā, lai spiediens uz atsevišķu atsperi neietekmē pārējās atsperes. Pateicoties Mulltipocket atsperu mazajam diametram, multipocket atsperu blokam piemīt augsta elastības un pielāgošanā ķermeņa spiedienam pakāpe. Tas ātri pielāgojas cilvēka ķermeņa kontūrām un sniedz precīzu punktveida ķermeņa atbalstu, ļaujot cilvēka ķermenim atrasties optimālā stāvoklī miega laikā , veicinot pilnīgu muskuļu un skeleta sistēmas relaksāciju. Atsperes darbojas tieši spiediena punktos, un pateicoties mazam atsperu diametram un paaugstinātam bloka blīvumam, matracis faktiski saplūst ar guļoša cilvēka ķermeni. Multipocket atsperu matračiem raksturīgas ļoti augstas ortopēdiskās un anotomiskās īpašības ar nelielu masāžas efektu. Vienmērīgs cilvēka ķermeņa spiediena sadalījums uz matrača virsmu un punktveida iedarbība uz ķermeņa ļauj mazināt muskuļu sasprindzinājumu, uzlabot asinsriti un normalizēt miegu.

Optimāls visa ķermeņa atbalsts gulēšanas laikā: mugurkauls atrodas dabīgā stāvoklī, muskuļi nav saspringti, locītavas nav pārslogotas un netiek traucēta asinsrite. Augstais atsperu blīvums – jo lielāks atsperu skaits uz 1 m2, jo precīzāk tiek atkārta ķermeņa formu - ļauj izgatavot matračus ar ļoti augstā, ortopēdiskām īpašībām.
TEHNISKIE RĀDĪTĀJI

Atsperu daudzums: 420 gab\m2.

Bloka MULTIPOCKET augstums: 140 mm.

Atsperes stieples diametrs: 1,8 mm.